Tahtakurusu İle Mücadele

Tahtakurusu ile mücadele insanoğlunun var olduğu günden bu yana süregelen bir uğraşıdır. Bütün ortamlarda karşınıza çıkabilen tahtakurusu genellikle tahtakurdu ile karıştırılır. Fakat bazı yönleri ile birbirinden ayrılan bu iki haşerenin insanlar ve doğaya zarar verme şekilleri farklıdır. Tahtakurusu haşereler arasında kan emici grupta yer alır. Yaz aylarının en sık görülen haşeresi olarak adlandırdığımız tahtakurusu ile mücadele etmek için bu haşereyi yakından tanımakta fayda var. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi tahtakurdu ile karıştırılan haşerelerin farklılık ve ortak yönlerini değerlendirmek gerekirse şu çıkarımları yapabiliriz;

  • Tahtakurusu ve tahtakurdunu birbirinden ayıran en temel özellik; tahtakurusunun kan emici olması tahtakurdunun ise böyle bir özelliğe sahip olmamasıdır.
  • Tahtakurusu insanlara ve eşyalara zarar verir tahtakurdu ise sadece eşyaları tahrip eder. İnsanların kanını emmeyen tahtakurdu ahşap eşyaları kemirir.
  • Tahtakurdu ve tahtakurusu genellikle geceleri aktif hale geçer.
  • Her iki haşere insanların erişemeyeceği kuytu köşelerde yaşarlar.
  • Bu haşerenin varlığını eşyalarınızın kemirildiğini ve tahrip olduğunu görerek anlayabilirsiniz.
  • Tahtakurusunu fark et etmeniz için vücudunuzdaki ısırıklardan oluşan belirtilere bakmanız yeterli olur.
  • Tahtakurusu ve tahtakurdu haşerelerini yok etmek için profesyonel böcek ilaçlama işlemine başvurmanız en doğru yol olacaktır.

Tahtakurusu başta olmak üzere tüm haşere ve kemirgenlere karşı metot geliştiren firmamız yetkililerine 7/24 ulaşabilirsiniz.

tahtakurusu-ile-mucadele-1

Tahtakurusu İlaçlama

Tahtakurusu ilaçlama çalışmalarında yılların vermiş olduğu birikim ile hizmet sunan firmamızda personellerimizin tümü alanında uzman isimlerden oluşur. Gündüz ve gece saat ayrımı gözetmeden yapılan tahtakurusu ilaçlama uygulamasında işin bütün inceliklerine dikkat ediyoruz. Sıvı ilaçlar kullanarak yaptığımız tahtakurusu ilaçlama operasyonu kısa süren bir işlemi kapsar. Sağlık Bakanlığından onaylı tahtakurusu ilacı kullanarak yaptığımız ilaçlama hizmeti bütün alanlarda uygulanmaktadır. Ev, işyeri, otel, bahçe, site, okul, hastane, park, apartman gibi yaşamın olduğu her yerde var olan firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz.

Uygun Ödeme İmkanları

Uygun ödeme imkanları ile vatandaşların karşılayabileceği meblağlar belirleyen Kağıthane Böcek İlaçlama firmamızda indirimli fiyatlar ile hizmet almanın ayrıcalığına varmak için yapmanız gereken tek şey telefonlarımıza çağrı bırakmanız olacaktır. Müşteri temsilcilerimizin kısa sürede dönüş yapacağı firmamız her daim hizmetinizdedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*