Tahtakurusu İlaçlama

Tahtakurusu ilaçlama yaz aylarının gelmesi ile beraber şirketimizde yoğunluk kazanır. Tahtakurusu ve diğer haşerelerin bağlı olduğu bir mevsim elbette yok fakat sıcaklıkların geldiği bu aylarda haşereler de iyiden iyiye kendini gösterir. Dünyada on binlerce çeşit haşere türü bulunmaktadır. Bu haşerelerin pek çoğu dünyanın nemli iklimlerinde toplansa da azımsanamayacak kadar çok sayıda olan türleri de dünyanın tamamına yayılmıştır. Tahtakurusu haşeresi de dünyada çok fazla türe sahip olan bir haşeredir. Ülkemizde hemen her evde şikayet edilen tahtakurusu, kurtulması da en zor olan böceklerden biridir.  Evdeki böceklerden kurtulmanın yolları konusunda en çok uğraştırıcı olan tahtakurusundan kurtulmanın yolları nelerdir? Sorularına yanıt vereceğimiz yazımızda tahtakurusu ilaçlama aşamaları hakkında da bilgi sahibi olacaksınız.

Tahtakurusu İle Mücadele

Tahtakurusu ile mücadele farklı yol ve yöntemlere dayansa da en kalıcısı şüphesiz ki tahtakurusu ilaçlama operasyonudur. Oldukça küçük olan bu haşerenin özelliklerinden bahsetmekten ziyade, bu haşerenin evimizde olduğunu fark etmenin yollarını anlatacağız. Şöyle ki;

  • Eğer ahşap eşyalarınızdan sıklıkla geceleri artan kemirme sesleri duyuluyorsa,
  • Eşyalarınızın ya da kıyafetlerinizin üzerlerinde minik delikçikler oluştuysa,
  • Masa ve sandalyelerin, koltukların ya da pencere kenarlarının altında, üzerinde tahta tozları oluşuyorsa bu haşereden evinizde pek çok miktarda ve türde bulunuyor demektir.

Tahtakurusundan kurtulmak için tek başınıza bir mücadele vermeniz gereksiz olduğu gibi zaman kaybına da yol açmaktadır. Çünkü bu haşereleri mutlaka iyi bir böcek ilaçlama servisi yok etmelidir. Peki tahtakurusu ilaçlama işlemlerinde hangi firmaya güvenmeliyiz?

Neden Profesyonel Firma?

Sizlere her zaman en yetkin sonuçlarla hizmet veren ve Kağıthane ilçemizdeki haşere faaliyetlerini kontrol altına alan Kağıthane Böcek İlaçlama şirketimiz, günün her anında ulaşabileceğiniz çağrı merkezleri ile sizlere hizmet vermektedir. Sağlık Bakanlığı onaylı ve ziraat mühendislerimizin hazırladığı böcek ilaçları, çağı takip eden modern böcek ilaçlama yöntemleri ile en kusursuz ilaçlama işlemlerine bizlerle sahip olabilirsiniz. Bizlere ulaşmak için iletişim numaralarımıza çağrı bırakmanız ve personellerimiz ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Kısa bir zaman içinde sizlere geri dönüş yapacak firmamız uzman ekibi ile sizleri haşere sorunundan kurtaracaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*