Pire ile nasıl mücadele edilir?

Pire ile nasıl mücadele edilir? Pire ile mücadele eden firmalar, kesinlikle yasal firmalar olmalıdır. Kâğıthane böcek ilaçlama servisleri Sağlık Bakanlığından onaylı pire ilacı ile hizmet vermektedir. Firmamız pire ilaçlama uygulamalarında da daima insan sağlığını önemsemektedir. Sektörde bulunan her firma pire ile mücadele işlemlerini, doğru yöntemlerle gerçekleştiremez. Bu işlemi gerçekleştirebilecek firmaların bir takım bilgi birikimine sahip olması gerekmektedir. Bu birikimleri şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Parazitlerin bütün türlerini tanımalı, biyolojik özelliklerini ve sinir sistemlerini bilmelidir.
  • Üzerlerinde hangi ilacın etki sağlayacağını, hangi işlemin yapılması gerektiğini bilen elemanlarla işlemlerini gerçekleştirmelidir.
  • Yalnızca kurumsal özellik taşıyan firmalar, elemanlarını eğitime tabi tutmaktadır. Firmamız elemanlarının hepsine pireler hakkında eğitim vermiş, yalnızca eğitimden geçen elemanları hizmet vermesi için servise çıkarmıştır.

Ayrıca kurumsal özellik taşımayan ve yasal olmayan firmalar, ilaçlarında da korsan işlemler gerçekleştirmektedir. Kanserojen madde özelliği taşıyan kimyasal ilaçlar kullanmakta, insan sağlığı ile oynamaktadır.

Pireler İle Bireysel Mücadele Mümkün Mü?

Pireler ile bireysel mücadele mümkün mü? Kan emici olan bu zararlı parazitler gözle görülmeyecek kadar küçük oldukları için bireysel olarak yok olması mümkün olmayan canlılardır. Bu sebeple işlemlerinizi yalnızca profesyonel olarak hizmet veren pire ilaçlama firmaları ile gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Kağıthane böcek ilaçlama firmamız da bunlardan biridir. Uzman kadrosu ile her mekanda ilaçlama yapan firmamızda;

  • Ev İlaçlama
  • Apartman İlaçlama
  • Otel İlaçlama
  • Bahçe İlaçlama
  • Hastane İlaçlama
  • İşyeri İlaçlama
  • Okul İlaçlama

Uygulamalarının tümü yapılmaktadır. Pire ilaçlama işleminin yanı sıra tüm haşere ve kemirgenler ile mücadele eden firmamız 7/24 kesintisiz hizmet anlayışı taşıyan firmamıza her daim ulaşabilirsiniz.

Pirelerin Zararları

Pirelerin zararları sadece insanlara değil hayvanlara da olmaktadır. Birçok türü bulunan pirelerin insanlara çok çeşitli zararları bulunmaktadır. Genellikle açık alanlarda görülen bu haşereler, başta park, bahçe olmak üzere tarla, bağ, çiftlik gibi alanlarda karşımıza çıkmaktadırlar. Bu alanlarda pirlerden kurtulmak için uzman kurum ve kuruluşlardan yardım almak gerekmektedir.

Çiftlik sahipleri böceklerden ve parazitlerden en çok mustarip olan kişilerdir. Çiftliklerdeki ekinlere ve hayvanlara zarar vermektedirler. Buradaki hayvanlara hastalık bulaştırabilmektedirler. Kapalı alanlarda bulunanları ise eşyalarımıza zarar vermektedir.

Evcil hayvanlar üzerinde de bulunan pireler, evcil hayvanlarımızda huzursuzluğa neden olmaktadırlar. Bazı türleri insanlar üzerinde bulunmakta, insan kanını emdikleri için insanlar arası hastalık taşımaktadırlar.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*