Kalorifer Böceğinden Kurtulmanın Yolları

Kalorifer böceğinden kurtulma yolları denilince aklınıza; terlik, sopa ve bitkisel ilaçlar geliyorsa çok eskilerde kalmışsınız demektir.  Kalorifer böceği, özellikle evlerde ve apartmanlarda en çok şikayet edilen haşerelerden biridir. Bu nedenle de kalorifer böceğinden kurtulmanın yolları konusunda çok fazla işlem, yöntem ve ilaçlama ile çözümler aranmıştır. Özellikle de hamam böceği ile karıştırılan kalorifer böcekleri oldukça tehlikeli olabilmektedir. Peki, kalorifer böceklerinden kurtulmak adına yapılan uygulamalar neler olabilir?

  • Bu haşerelerden kurtulmak için çok defa gereksiz ve sonuç vermeyen yöntemlere başvurulmuştur. Özellikle bitkisel yollarla yapılan ve hiçbir sonuç vermeyen bu yöntemlerle haşereler evlerde çok daha fazla yerleşmeye başlamışlardır.
  • Kalorifer böcekleri çok hızlı çoğaldıklarından, onlardan kurtulmak için oldukça dikkatli olmak gerekir. Çünkü onları bilinçsizce öldürmek bile, yumurtalarını eve dağıtarak onların daha da çoğalmalarına neden olabilir.
  • Apartmanların giriş katlarının ve özellikle bahçelerin ilaçlanması bu haşerenin faaliyetlerini azaltmaktadır.
  • Kapı ve pencerelere tel ya da sineklik taktırarak da kalorifer böceklerinin evimize girişini az da olsa önleyebiliriz. Fakat bu haşere evlerimize çok farklı yollardan gelmektedir.
  • Ayakkabı ile eve girmeyerek, mutfaklarda çöp bekletmeyerek de bu haşerenin faaliyetlerini azaltabilirsiniz.

En kesin ve garantili çözüm ise elbette ki iyi bir böcek ilaçlama firması ile anlaşmaktır. Eğer bu haşerelerden yüzde yüz kurtulmak istiyorsanız mutlaka kalorifer böceği ilaçlama işlemleri yaptırmalısınız.

Kalorifer Böceği İlaçlama Fiyatları

Kalorifer böceği ilaçlama fiyatları 3 ana faktör etrafında şekillenir. Hamam böceği familyasından olan kalorifer böcekleri mücadele etmesi güç bir haşeredir. Firmamızda kalorifer böceği ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

  • Kalorifer böceğinin türü ve sayısı
  • Kullanılan kalorifer böceği ilacı miktarı
  • Alanın büyüklüğü etkili olur.

Kağıthane ilçemizdeki tüm haşere şikayetlerini yok eden ve sizlere en garantili işlemleri sunan Kağıthane Böcek İlaçlama firmamız, alanında en kurumsal ilaçlama faaliyetlerini sunan bir firmadır. Bizlere ulaşmak için çağrı merkezlerimizi 7/24 arayabilirsiniz.

7/24 Kesintisiz, Kaliteli Ve Ekonomik Hizmet Anlayışı

İlaçlama sektöründe uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile kaliteli hizmet sunan Kağıthane Böcek İlaçlama firmamızda her şeyin önünde müşteri memnuniyeti gelir. Kalorifer böceği, haşere ve tüm kemirgenlerde kullandığı böcek ilaçları Sağlık Bakanlığından onaylı olan firmamız ile günün her saati iletişime geçebilir, ekonomik fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*