Kalorifer Böceği İlaçlama

Kalorifer böceği ilaçlama uygulamasının yapıldığı firmamızda ülkemizde görülen bütün haşereler ile mücadele edilmektedir. Hızlı hareket eden ve gezdikleri her yere salyalarını ve dışkılarını temas ettiren bu böcekler, insan sağlığı açısından zararlıdır. Kalorifer böceği ilaçlama hizmetlerimiz ile bu böcekleri, sağlıklı ve güvenilir yollarla kontrol altına almaktayız. Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilaçları yardımı ile bu işlemi gerçekleştirmekteyiz. Şirketimizde yapılan böcek ilaçlama operasyonları büyük bir titizlik ve dikkatle yapılmaktadır. Bizleri 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Kalorifer Böceğinden Kurtulmak için Ne Yapılmalıdır?

Kalorifer böceğinden kurtulmak için ne yapılmalıdır? Kalorifer böceğinden kurtulmak, yaşam alanlarında bir daha üremesine engel olmak için alanda kapsamlı bir işlem yapılmalıdır.

  • Bu böceklerin alanda yeniden oluşmaması için alana girdikleri noktalar tespit edilmelidir.
  • Kalorifer böceği ile mücadele ederken, başarı sağlamak adına bu böceklerin yumurtalarını bıraktıkları alan tespit edilmelidir.
  • Bir gecede 100 yumurta üretebilen bu böcekleri kontrol altına almak için bu alanda profesyonelleşmiş olmak gerekmektedir.

Amatör firmalar, yaşam alanlarında tam kontrol ve kalıcı sonuçlar sağlayamaz. Kalorifer böcekleri yaşam alanlarımıza, borulardan çıkan sızıntılardan girmektedirler. Tuvalet, su ve kalorifer borularından, insanların yaşam sürdüğü alanlara giriş yapabilirler.

Nasıl Kontrol Altına Alınır?

Nasıl kontrol altına alınır? Bu böcekler, bireysel olarak yapılan işlemlerle kontrol altına alınamaz. Halk arasında yayılan kulaktan dolma bilgilerle yapılan uygulamalar, yalnızca sağlığınıza zarar vermektedir. Zira bu böcekler, kafası kopsa bile yaşamaya devam edebilirler. Bu yüzden sert bir şekilde üzerlerine vurmanız, ezmeye çalışmanız bu böceklerin ölmesi için yeterli olmayacaktır. Aksine bakterilerini yaymaya devam edeceklerdir. En sağlıklı sonuç, bu böceklerin yuvalarında ölmesini sağlamaktır.  Şirketimiz tarafından uygulanan kalorifer böceği ilaçlama hizmetleri ile böceklerin yuvalarında ölmesi sağlanmaktadır. Alana uygulanan kalorifer böceği ilacı, sıvı ya da jel olarak uygulanmaktadır. Yuvalarına giden böceklere etki eden ilaç sayesinde, yuvalarında bulunan yumurtalar da ilaçtan etkilenir. Bakterilerin alana yayılmasına engel olunur. Şirketimiz bu işlemi, garantili ilaçlama teknikleriyle ve kaliteli ekipmanlarla gerçekleştirmektedir. Ekipmanlarımız, sektörün en iyisidir. Teknolojik gelişmelerin tümünü takip eden firmamız, ekipmanlarını sürekli yenilemektedir.

Garantili İlaçlama Tekniklerimiz

Garantili ilaçlama tekniklerimiz %100 sonuç garantilidir. Alanında uzman olan personellerin uygulamış olduğu böcek ilaçlama yöntemleri;

  • Sıvı ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Fare İstasyonlarıdır.

İlaçlama tekniklerimizde ayrıştırıcı olan, haşerelerin yoğunluğu ve alanın fiziki şartlarıdır. Servislerimiz, Kâğıthane ve İstanbul’un bütün semtlerinde, birçok alanda işlemlerini ekonomik olarak gerçekleştirmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*