Kakalak böceği ilaçlama

Hamam böceklerinin bir alt türü olan kakalak böceği dünya üzerinde en hızlı üreyen canlılar arasındadır. Kağıthane böcek ilaçlama firması olarak diğer tüm haşere çeşitleri gibi kakalak böceği ilaçlama uygulaması da vermekteyiz. Kakalak böceği insanların yaşam alanlarına sıkça giren bir türdür. Dişisi bir yılda 30.000 yavru dünyaya getirebilir. Hatta ömrünün sonuna kadar birçok dişi kakalak, 1 milyon yavru sahibi olabilir.

Pis bir canlı türü olduğundan gerek yaşadığı yerler, gerekse beslendiği kaynaklar neticesinde vücudunda oldukça fazla virüs barındırır. Ev ortamında genellikle şekerli gıdaları tercih eder. Kakalak böcekleri mutfak ve banyo gibi alanlarda daha çok görülür. Tamir edilmeyen boru, kırık, çatlak, yıkık alanlarda ürer. Bu sebeple özellikle böyle alanların bakımı ve hijyenine oldukça dikkat edilmesi gerekir. Evlere giren kakalak böcekleri yaşadığı pis ortamlardan taşıdığı virüsleri insanların yaşam alanlarında bulunan yiyeceklerin üstüne salya ve dışkı yoluyla bulaştırır. Bu bulaşma sonucunda kişilerde; verem, dizanteri, gıda zehirlenmesi, antrax, hepatit, mantar hastalığı, astım, ve alerjik reaksiyonlar görülebilir.

Kakalak böcekleri daha çok nemli ve sıcak ortamlarda yaşamayı sever. Günde 20 saate yakın barındığı alanda dinlenir  ve uyur. Kakalak böcekleri zorlu yaşam koşullarına karşı oldukça dayanıklıdır.  30 gün boyunca açlığa karşı dayanıklıdır. Aynı zamanda kafası koptuğunda 1 hafta boyunca yaşayabilir. Bu böcek türü evrim geçirmemiş nadir canlılar arasındadır.

Kağıthane böcek ilaçlama firması yıllardır vermiş olduğumuz en kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışıyla sektörün öncüsü olmaya devam ediyor. Kakalak böceği ilaçlama uygulaması için kokulu sıvı ilaçlama uygulaması tercih edilir. İlaçlama esnasında kakalak böceği yumurtlamış ise bu ilaçlama yumurtalara fayda etmez. Yumurtalar 20. Günün sonunda yapılacak 2. Bir ilaçlama işlemi sonucunda yok olur.

Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Kağıthane böcek ilaçlama firmamız aynı zamanda TSE gereğince insan ve hayvan sağlığına zarar vermeyen ilaçlar kullanmaktadır.

Sizde kişisel veya toplumsal yaşam alanlarınızda kakalak böceği problem yaşıyorsanız, Kağıthane böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimize ulaşarak kakalak böceği ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*