İşyeri İlaçlama

İşyeri ilaçlama, sürekli çalışılması gereken alanlarda yapımı gerçekleştirilen uygulamalardır. Günlük yaşantımızda tüm yetişkinler olarak farklı işyerlerinde çalışarak geçimimizi sürdürürüz Ömrümüzün belirli bir kısmı bu işyerlerinde çalışarak geçer. Hayatımızda bu denli olan yerlerin de mutlaka temiz bir ortam olmasını isteriz. İnsanların sürekli olarak bulunduğu kalabalık ortamlar böceklerin yaşamak için ideal gördüğü yerlerdir. Çünkü burada yaşayan insan sayısı arttıkça, böceklerin yaşaması için bulunan besinler de artar. İşyerlerinde huzursuzluk yaratmamak adına söz konusu böceğin yok edilmesi gerekir. İşyeri ilaçlama firmaları, bu konulardan muzdarip insanlara yardımcı olmaktadır. Kâğıthane Böcek İlaçlama da bu konuda 7 gün 24 saat boyunca uzman çalışanlarıyla hizmet veren büyük bir ilaçlama firmasıdır. Böcek ilaçlama işi, maharet gerektiren, gerekli malzemeler ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanılarak yapılmaktadır. İşyeri ilaçlama da kurumumuzun yürüttüğü ilaçlama hizmetlerinden sadece bir tanesidir.

İşyeri İlaçlamasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

İşyeri İlaçlamasında Nelere Dikkat Edilmelidir? Konusu bu problemle uğraşan insanların çok sıklıkla sorduğu sorulardan biridir. İşyeri ilaçlaması diğer ilaçlama türlerine göre farklılıklar gösterebilir. Sonuçta bahsedilen alan birçok insanın fiili olarak bulunduğu bir yerdir. Günde yüzlerce insana kadar istihdam oluşturabilen bu alanlarda böcek ilaçlama oldukça önemli bir konudur. Çeşitli böcek türlerine göre farklı ilaçlama sistemleri bulunmaktadır. Bunlar yaşam alanına göre de uygulanabilir. İşyerleri gibi birçok insanın sürekli bulunduğu ve girip çıktığı alanlarda hizmetin yavaşlamaması göz önünde bulundurulmalıdır. Kokusuz ilaçlama, işyerleri için yegâne ilaçlama türlerinden biridir. Bu ilaçlama türünde ilaçlama yapılacak alanda normal yaşantıda herhangi bir aksama söz konusu olmamaktadır. İlaçlama sırasında insanların bulunması engel teşkil etmemektedir. Sadece hassas olan çocuk ve yaşlılar için problem oluşturabilir. Kağıthane Böcek İlaçlama olarak bu konularda üstümüze düşen görevi titizlikle yerine getirmekteyiz. 7 gün 24 saat boyunca sürekli olarak açık bulunan müşteri hizmetlerimiz, sorularınıza yardım ve isteklerinize cevap vereceklerdir.

İlaçlama Türleri

 

İlaçlama türleri konusunda birçok farklı teknik kullanılmaktadır. Bu teknikler böceklere göre değişebildiği gibi ilaçlama yapılacak alanın durumuna göre de farklılık gösterebilir. Bahsedilen ilaçlama türlerinden bazıları şunlardır:

  • Sıvı İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Fare İstasyonları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*