İstanbul Böcek İlaçlama

İstanbul böcek ilaçlama servisimiz sayesinde haşerelerden kurtulmak oldukça basittir. Çoğu zaman etrafımızda yer edinerek zarara neden olan haşere türlerine karşı gereken önlemlerin alınması gerekir. Böcek ve fare türlerine karşı en etkili uygulama yöntemini böcek ilaçlama firmaları sunmaktadır. İstanbul böcek ilaçlama servisimiz İstanbul’un tüm bölgelerine fare ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Böceklerin yaşam alanlarınızda sorun oluşturmasına fırsat tanımayın. Çünkü haşere ve fare türleri hızla çoğalarak bulundukları alandaki eşyalara ve yiyeceklere zarar verirler. En önemlisi mikrop ve virüs taşıyıcı bu canlılar insanların önemli sağlık sorunları yaşamalarına neden olur.

Haşerelerden İnsanlara Bulaşan Bazı Hastalıklar

Haşerelerden insanlara bulaşan bazı hastalıklar vardır. Daha doğrusu vatandaşlarımız bu hastalıklara yakalandıklarında sebebinin bir haşere olduğunu bilmemektedir. Fakat hastane kayıtlarına baktığımızda haşerelerin ısırması ya da aynı ortamda bulunması ile yüzlerce vatandaşımız olumsuz etkilenmiştir. İşte haşerelerden insanlara bulaşan bazı hastalıklar…

  • Veba, Humma, Sıtma,
  • Verem, Alerjik reaksiyonlar,
  • Cilt hastalıkları, Dizanteri, Tifüs

İstanbul böcek ilaçlama firmaları, arasında yerini koruyan servislerimiz haşere ve farelerin oluşturduğu zararın farkında olarak üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmektedir. Sıvı ilaçlama ve jel ilaçlama uygulamalarımız haşere türlerini etkisiz hale getirirken hastalık mikroplarına karşı dezenfekte işlemini de gerçekleştirmektedir. Böcek ilaçlama uygulamalarımız kapalı ve açık tüm alanları kapsamakta olup başarıyla gerçekleşmektedir.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

İstanbul genelinde hizmet ağımız oldukça geniştir. Her ilçeye ve semte ilaçlama servisimiz bulunmaktadır. Beyoğlu böcek ilaçlama şubemizden her konuda destek ve yardım talebinde bulunabilirsiniz.  İstanbul’da Böcek İlaçlama Hizmeti veren ilaçlama ekiplerimiz ve uzman Müşteri temsilcilerimiz haftanın 7 günün ve 24 saat görev başındadır. Böceklerden kurtulmak için kullanılan;

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Tekniklerimiz yaşam alanlarımızda var olan düzeni bozmadan pratik bir sistem içerisinde gerçekleşmektedir. Uzman kadromuz ve ekonomik böcek ilaçlama fiyatları ayrıcalığıyla haşere ile mücadele de her zaman yanınızdayız. Firmamızda alanında uzman olan personellerimiz haşereleri yok etmek ve hijyenik bir ortamda yaşamanız için kaliteli teçhizatlar ve Sağlık Bakanlığından onaylı böcek ilaçları kullanmaktadır. Bizleri 7/24 arayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*