Harmantepe Böcek İlaçlama

Harmantepe böcek ilaçlama şubemiz, semtte bulunan her alana servis sağlamaktadır. Bu durumda müşterilerimize kolaylık sağlamaktadır. Böceklerle ne zaman karşılaşacağınız belli olmaz.  Toplumda genellikle yaz ayları ile çıkacağına inanılan böceklerin aslında her mevsim ve mekanda karşınıza çıkabileceğini belirtmek isteriz. Maddi ve manevi birçok zararı bulanan haşerelerin bulunmaları gereken yer doğal ortamlarıdır. İnsanların yaşadıkları yerlere yaklaştıkları vakit büyük sorunları da beraberinde getiren böcekler ile mücadele etmek için kullandığımız;

  • Sıvı ilaçlama metodu
  • Kokulu ilaçlama metodu
  • Jel ilaçlama metodu
  • Fare istasyonları yöntemi
  • Kokusuz ilaçlama metodu

Uzman bir şekilde uygulanarak haşerelerin sonu getirilmektedir. Firmamız 7/24 hizmet sağlamakta, haşere ile mücadele etmeniz için her an hazır bulunmaktadır.

Kesintisiz Hizmet

Yaşam sürdüğünüz alanlarda, siz farkında olmasanız dahi yuva kurmuş bir böcek olabilir. Geceleri aktif olan haşerelerden kimi zaman haberdar olmazsınız bile.  Siz uykunuzdayken evinizde gezinen böcekler, siz farkında olmadan evinizi bakteri yuvasına dönüştürebilir. Ayrıca evinizde, işyerinizde gördüğünüz bir tane zararlı canlı, o alanda birçok haşere ve fare olduğunun habercisidir. Çünkü böcekler, genellikle koloni halinde yaşarlar ve kısa zamanda ürerler. Siz bir tanesini görürsünüz, oysa yuvalarında yüzlercesi bulunmaktadır. Bu tek bir tane zararlı canlı görseniz, en kısa zamanda yardım almanız gerekmektedir. İnsan sağlığını ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamızın Harmantepe böcek ilaçlama servisleri, kesintisiz hizmet vermek adına günü her saati çalışmalarını sürdürmektedir.

Zararlı Haşere Grupları

Zararlı haşere grupları kavramı aslında tek başına yanıltıcı olabilir. Çünkü böceğin her türü zararlıdır. Fakat bazıları oluşturduğu risk faktörleri ile daha çok dikkat etmemizi gerektirebilir. Zira içlerinde ölümcül tehdit oluşturan türler bulunmaktadır. Zararlı haşere gruplarını başlıklar altında toplayacak olursak;

  • Tüm mekanlarda bulunan; bit, karınca, akrep, hamam böceği ve türleri (Alman/Amerikan hamam böceği) aynı familyadan gelen kalorifer böceği, kakalak, karafatmalara karşı jel ilaçlama ve sıvı ilaçlama teknikleri kullanılmaktadır.
  • Fare türleri arasında yer almakta olan; fare ve türlerine karşı geliştirdiğimiz fare istasyonları ve tabletler; tarla faresi, pamuk faresi, sıçan, lağım faresi, çatı faresi ve ev faresi üzerinde kesin sonuç üretmektedir.

Fare kontrolü de sağlayan Harmantepe böcek ilaçlama servislerimiz, böcekler üzerinde en kaliteli yöntemlerle kontrol sağlamaktadır. Haşere türüne göre sıvı, jel, kokulu veya kokusuz yöntemler kullanılmaktadır. Firmamız herkes kaliteli hizmet alabilsin diye fiyatlarını düşük tutmaktadır. Uygun ücretlerle böceklerden kurtulmanız mümkündür. Kaliteli ve iyi hizmet almak için müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*