Hakkımızda

Hakkımızda

Kâğıthane böcek ilaçlama firması olarak, uzun yıllardır sektörde hizmet vermekteyiz. (WHO) Dünya Sağlık Örgütü ve standartlarını takip eden ve uygulayan firmamız, insan sağlığını çalışma ilkelerinin en önüne koymuştur.

Çağdaş ve Yenilikçi

Firmamız, son teknoloji ekipmanlar ile hizmet vermektedir. Çağa ayak uyduran ve dünyadaki tüm yenilikleri takip eden firmamız, çağdaş ve yenilikçi firma olmaktan dolayı mutluluk duymaktadır. Profesyonel olarak hizmet veren firmamız, bünyemiz tarafından her gün yeni bilgilerle eğitilen ilaçlama personellerimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmak adına çalışmalarına devam etmektedir.

Kâğıthane böcek ilaçlama servisleri; Kâğıthane’nin tüm semtlerinde ve İstanbul’un tüm ilçelerinde en ekonomik fiyatlar ile hizmet vermektedir. Tüm semtlerde fiyatlandırmamız aynı olup, rakiplerimizden her zaman daha ekonomik fiyatlandırmalardır.

Kâğıthane bölgesinde en çok ilaçlama hizmeti verdiğimiz semtler;

  • Çağlayan
  • Çeliktepe
  • Gültepe
  • Hamidiye
  • Zincirlikuyu
  • Kağıthane
  • Şirintepe
  • Seyrantepe

Müşteri Memnuniyeti Esaslı Hizmet

Kâğıthane böcek ilaçlama firması olarak, her zaman müşterilerimize güler yüzlü personellerimizle hizmet vererek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmuşuzdur. Kaliteli hizmet politikamızla, en iyi yöntemlerle %100 garantili ilaçlama hizmetlerini gerçekleştirmiş ve müşterilerimizin beklentilerinin altına hiçbir zaman düşmedik

Hizmet Politikamız

Kağıthane böcek ilaçlama servisi olarak, açık ve kapalı tüm alanlarda, kaliteli ve garantili hizmeti esas alarak böcek ilaçlama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Kaliteli ve güvenilir böcek ilaçlama firması vizyonumuzu bozmadan, uygun fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Dünya Standartlarında hizmet veren firmamız, Türkiye standartlarının üzerinde olup, rakiplerinin her daim önünde olmayı başarmıştır.

Sizlerde Tecrübeli ve kaliteli ilaçlama hizmetlerimizden 7/24 faydalanmak istiyorsanız, irtibat numaralarımızdan bizimle iletişime geçiniz. Müşteri temsilcilerimiz, günün her saati ve 365 günü sorularınızı yanıtlamak için hizmetinizdedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*