Gürsel Mahallesi Böcek İlaçlama

başladı. Gürsel Mahallesi konumu ve kalabalık nüfusu ile maalesef haşerelerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Şirketimize gelen şikayetlerde birçok haşerenin istilasına uğrayan mahallemize kurumsal hizmet sözü veren firmamız profesyonelliğinden ödün vermemektedir. Haşere ile mücadele eden firmamız Kâğıthane’nin tüm semtlerinde aktif olarak faaliyet göstermektedir. Gürsel mahallesi böcek ilaçlama şubemizde de uygun fiyatlarla işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Firmamız ekonomik koşullarda gerçekleştirdiği işlemleri açık, kapalı tüm alanlarda uygulamaktadır. Firmamız 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Haşere ile Mücadele Dönemi

Şirketimiz tarafından yılın her dönemi haşere ile mücadele işlemleri gerçekleştirilmektedir. Çünkü böcekler yılın her dönemi yaşam alanlarını istila edebilir. Yapısal özelliklerine göre çok çeşitli türlerde bulunan haşereler, farklı dönemlerde beslenmelerini sağlamaktadır. Ancak;

  • Genellikle yaz aylarında firmamıza böceklerden kurtulmak için çok kişi başvurmaktadır. Yaz aylarında randevu taleplerinde artış görülmektedir. Bunun nedeni haşerelerin büyük bir çoğunluğunun nemli alanlarda bulunmasından kaynaklanmasıdır.
  • Hava sıcakladıklarının artmasıyla birlikte haşereler yuvalarından dışarıya çıkmakta ve besin arayışı içerisine girmektedir.
  • Yaz aylarında haşere ilaçlama taleplerinin artmasının bir diğer nedeni de, insanların yaz mevsimlerinde genellikle açık alanlarda bulunmasıdır.
  • Açık alanlarda insanların sık olarak vakit geçirmesinden dolayı haşere saldırmalarında, ısırmalarında ve sokmalarında artış görülmektedir. Çoğu insan ne yazık ki, haşerelerin saldırısına uğraması sonucunda hizmet almaktadır.

Gürsel böcek ilaçlama servislerimiz yılın her dönemi, böceklerin ve farelerin tümü üzerinde etkili ilaçlarla kontrol sağlamaktadır. Kullanılan sıvı, jel ilaçlar tüm alanlarda kullanıma uygundur.

Yılın Her Dönemi İlaçladığımız Zararlı Canlı Türleri

Sadece yaz aylarında değil yılın her mevsiminde haşereler ile mücadelemiz sürmektedir. İlaçlama sırasında kullandığımız;

  • Fare istasyonları
  • Sıvı ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama

Yöntemleri sayesinde; gümüş böceği, sinek, akrep, çıyan, kene, tahtakurdu, bit, hamam böceği, uyuz böceği, kakalak, kalorifer böceği kulağakaçan böceği, örümcek, akar, teşbih böceği, tahtakurusu, çekirge, karafatma, güve, sıçan, mite, kör fare lağım-çatı-fındık-pamuk-faresi kırkayak, mayt, tatarcık, sivrisinek, ev faresi, Amerikan/ Alman hamam böceği ,salyangoz, halı böceği, kertenkele, eşek arısı,  yılan, yaban arısı, karınca, gibi zararlı canlı türlerini ilaçlamaktayız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*