Gümüş Böceği Ne İle Beslenir ?

Gümüş böceği ne ile beslenir? Evlerde en sık şikayet aldığımız ve ister eski ister yeni olsun hemen her evde bulunabilen gümüş böcekleri, çok farklı isimlerle anılmaktadır. Gümüş böceği olarak anılmasının asıl nedeni renginden dolayı olsa da bu haşerenin bir başka ismi de –balıkların görünümünü andırdığından- balık böceğidir. Genellikle tespih böcekleri ile karıştırılan bu haşere, onlarla sadece nemli bölgelerde yaşamaları gereği benzeşmektedir. Gümüş böceğinin fark edildiği yerlerde vakit kaybetmeden profesyonel bir firmadan destek alarak bu sorundan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Gümüş böceği ilaçlama ve diğer haşerelerin yok edilmesinde geliştirdiği yöntemler ile sektörün ilk akla gelen isimlerinden Kağıthane Böcek İlaçlama firmamızı günün her saati arayabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Gümüş Böceği Nerelerde Görülür?

Gümüş böceği nerelerde görülür? Gümüş böceklerinin çoğu kimse tarafından bilinmeyen bir başka isimleri de kütüphane böceği, kağıt yiyen böcek gibi isimlerdir. Bu isimle anılmasının tek sebebi, gümüş böceğinin beslenme şeklidir. Gümüş böcekleri diğer haşereler gibi görüldükleri yerde hızlı bir şekilde yok edilmezlerse sayıları giderek artabilir ve sağlımızı tehdit edebilir. Gümüş böceği nerelerde görülür sorusunun başlıklar altında cevaplayacak olursak;

  • Kitap, defter, karton gibi kağıttan yapılmış eşyalarla,
  • Kolilerin içindeki bağlayıcı nesnelerle,
  • Duvar kağıtlarıyla,
  • Halıfleks ve halı döküntüleriyle,
  • Çarşaf, yastık ve yorgan gibi eşyalarla beslenirler.

Gümüş böceği ile mücadele ve aklınıza takılan bütün sorular için firmamızı arayabilir, uzman kadromuzdan günün her saati destek alabilirsiniz.

Gümüş Böceği İlaçlama

Gümüş böceği ilaçlama, gümüş böceği haşeresinin yok edilmesi için uygulanan yöntemdir. Gümüş böcekleri kurtulması en zor olan haşerelerden biridir. Çünkü her haşere gibi hem oldukça hızlı çoğalırlar hem de rutubetli ve nemli olan her yerde uzun süre yaşayabilirler. Onlardan kurtulmak için mutlaka iyi bir gümüş böceği ilaçlama yapan firmaya başvurmalı, evinizi veya bu haşereden şikayetçi olduğunuz alanı ilaçlatmalısınız.

Kağıthane’de halkımızın en sık şikayet ettiği haşerelerden biri olan gümüş böceklerini, en pratik ve garantili yöntemlerimizle yok ediyor, sizlere en uzun süren korumayı da sağlıyoruz. Kağıthane Böcek İlaçlama firmamıza ulaşmak için müşteri temsilcilerimizi haftanın her günü ve her saati, iletişim numaralarımız üzerinden arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Fare Yakalama Teknikleri başlıklı makalemizde fare ilaçlama, fare türleri ve Fare Yakalama Teknikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*