Farelere Ölümcül Gazap!

Farelere ölümcül gazap başlığını okuduğunuzda aklınıza kanlı görüntüleri, fare kapanlarını ve tahtaları getiriyorsanız bu ilkel ve çağdışı yöntemlerden kurtulmanız gerektiğini belirtmemiz gerekir. Fareler istisnasız herkeste paniğe ve tiksintiye neden olan kemirgen bir canlıdır. Sivri diş yapılar ve etrafı koklayarak hareket eden fare oldukça hareketlidir. Genellikle avına karanlık çöktüğünde ve insanlar çekildiğinde çıkan farelerden kurtulmak yukarıda sıraladığımız ilkel yollar ile mümkün değildir. Çünkü bu yöntemler kıvrak hareketlere sahip olan fare ile mücadele edebilmek için asla yeterli olmayacaktır. Yakalanması ve kontrol altında tutulması zor olan farelerin kendi içlerinde saldırgan türleri bulunmaktadır. Örneğin lağım faresi boyutunun büyük olmasının yanında insanlara saldırma özelliğine de sahiptir. Duyması bile ürküntüye neden olan bu durumdan kurtulmak için fare ile karşılaştığınız mekanı derhal terk etmeli ve uzman ekiplerden destek talep etmelisiniz.

Fare İlaçlama İşlemi Nasıl Yapılır?

Fareler toplum tarafından en yakından tanınan kemirgenler olarak biliniyor. Özel yaşam alanında olmasa da dışarıda en az 1 kez karşılaşmak durumunda kaldığınız fareler baş belası olabiliyor. Özellikle yiyeceklerimizin bulunduğu yerlere giren fare ile mücadele etmek için firmamızın ihtiyaç duyduğu;

  • Farelere ölümcül gazap veren fare ilacı
  • Fare ilaçlama konusunda eğitimli personeller
  • Maske, tulum, eldiven ve gerekli olan tüm teçhizatlardır.

Yukarıda yer verdiğimiz tüm kıstaslara bünyesinde yer veren firmamızın kurumsal hizmet anlayışından yararlanmak için yapmanız gereken iletişim numaralarımıza çağrı bırakmaktır. Çağrınıza en yakın zamanda dönüş yapan personellerimiz fare ilaçlama konusunda sizleri bilgilendirecektir.

Fare İlaçlama Fiyatlarını Nasıl Öğrenirim?

Fare ilaçlama fiyatlarını öğrenmek için yine bizimle iletişime geçmeniz gerekir. Bunun dışında internette bütün böcek ilaçlama operasyonlarına aynı fiyatları veren firmaların sağlayacağı hizmet asla yeterli olmayacaktır. Sektörün gerisinde kalmış bu firmaları bir kenara bırakıp 20. Yılını kutlayan firmamızda fare ilaçlama fiyatları;

  • Farenin sayısı + Fare zehrinin miktarı + Farenin bastığı yerin büyüklüğü

Formülü ile belirlenir. Haşere, alan ve ilaç ölçüsü miktarı baz alınarak ortaya çıkan fare ilaçlama fiyatlarımız için uyguladığımız indirimlerden faydalanmak için vakit kaybetmeden bizleri arayın. Servisimiz 7/24 hizmetinizdedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*