Fare Yakalama Teknikleri

Fare yakalama teknikleri denilince aklınızda beliren kötü hatıraları unutun. Neydi o kötü hatıralar? Fareleri tuzağa düşürmek için kurduğunuz fare kapanlarından çıkan tak sesi ile bedeni parçalanmış bir fare ve günlerce bozulmuş bir psikoloji ile yaşamak gibi… Fareler, her zaman gerek ülkemizde gerek dünyamızda en çok başa çıkılmaya çalışılan haşerelerden biri olmuştur. Çünkü dünya üzerinde ilk var olan hayvan türlerinden biri farelerdir. Bu nedenle de farelerin hem fizyolojik hem de mental açıdan özellikleri oldukça gelişkindir. Zaten pek çok farenin denek olarak kullanılmasının da temel sebeplerinden biri budur. İşte tam da bu noktada fare ilaçlama uygulamasında kullandığımız fare yakalama teknikleri önemi ortaya çıkmaktadır. Modern ve kansız olan metotlarımız sayesinde farelerin cansız bedenini bile görme durumunuz olmayacaktır. Bu hizmetten faydalanmak içinse yapacağınız tek şey firmamız telefonlarına çağrı bırakmaktır.

Fare Türleri

Fareler çeşit çeşit olsa da aslında dış görünüm ve iç özellik olarak birbirlerine çok benzemektedirler. Farklılıkları genellikle renklerinde, beslenme şekillerde olabilmektedir. En sık karşılaştığımız tür hemen herkesin de bildiği fındık faresidir. Ülkemizde de oldukça fazla sayıda olan fındık faresi yoğunluğunu sırayla;

  • Lağım faresi,
  • Pamuk faresi,
  • Çatı faresi

Gibi türler takip etmektedir. Türü ne olursa olsun uzman personellerimiz tarafından uygulanan fare ilaçlama uygulaması ile bu sorunu kısa sürede yaşamınızdan çıkarmaktayız. Sadece fare değil tüm haşere ve kemirgenlere karşı mücadele başlatan firmamız her daim yanınızdadır.

Fare İle Mücadele

Farelerden kurtulmak için kendi başınıza mücadele vermenize hiç gerek yok. Fare ilaçlama işlemlerini fare istasyonları yöntemi ile yok eden kurumsal bir firma ile anlaşmanız, fare şikayetlerinizi yok eder ve evdeki böceklerden kurtulma yolları konusunda yapmanız gereken her şeyi en pratik şekilde yapar.

Kağıthane ilçemizdeki tüm zararlı haşere şikayetlerini yok eden Kağıthane Böcek İlaçlama firmamız, 7/24 yanınızda, haşerelerin ise karşısındadır. Şikayet ettiğiniz haşerenin türü ve sayısı ne olursa olsun en kaliteli ilaçlarla sizlere hizmet sunmakta olan firmamız, ilçemizdeki her noktada da en kaliteli ilaçlar ve modern uygulamalarla sizlere hizmet sunmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*