Fare İlaçlama

Fare ilaçlama insanları ve kullandıkları eşyaları kemiren bu sivri dişli canlıların yok edilmesi için başvurulan operasyonun genel adıdır. Kemirgenler grubuna dahil olan fareler, insanların yaşam alanlarına dahil olarak yaşarlar. Bu gibi durumlarda fare ilaçlama uygulamalarının önemi oldukça büyüktür. Farelerin insanların var olduğu ortamlar içinde yer alması oldukça sakıncalıdır. Farelerden kurtulmak herkesin istediği bir durum olacaktır. Bu bağlamda farelerin özelliklerini yakından inceleyecek olursak;

 • Fare çeşitli türlere sahiptir. Açık alanlar içerisinde yuva oluşturan çoğu fare türü yiyecek ihtiyacını gidermek için evlerimizin içine kadar girmeye çalışmaktadır.
 • Fare oldukça zeki bir canlı olup oldukça iyi koku alma gücüne sahiptir. Farenin bu özelliği yiyecek olan alanları kolayca keşfetmesini sağlamaktadır.
 • Aynı zamanda oldukça güçlü tırnaklara sahip olan fareler duvar üzerinde dahi yürüyebilmektedir.
 • Açık bırakılan kapı ve pencere aralıkları yaşam alanlarımızın içinde fare türlerinin dahil olmasına neden olabilir.
 • Fare ile mücadele de zaman yönetimi önemlidir. Yoksa fare bulunduğu alana yuva oluşturarak yavrularını bırakacaktır.

Fare ilaçlama uygulaması ile etkisiz hale getirdiğimiz bu kemirgenden kurtulmak için firmamıza çağrı bırakmanız yeterlidir.

Fare İlaçlama Firmaları

Olası veya oluşan fare sorunlarına karşı profesyonel çözümler sunan firmamız, fare ilaçlama firmaları arasında kaliteli hizmetin kalıcı adresidir. Fare ilaçlama, tekniklerimiz Sağlık Bakanlığınca onaylı uygulamalarla gerçekleşmektedir. İlaçlama uygulanan açık ve kapalı alanları koruyarak fareleri etkisiz kılmaktayız. Fare istasyonları fare ilaçlama uygulamalarında en çok kullandığımız yöntemler arasında yer almaktadır. Kapalı bir düzenek içerisine yerleştirilen fare yemleri, sadece fare türlerinin içeresine ulaşabileceği bir kutu şeklinde tasarlanmıştır. Böylelikle zehirli fare yemleri etrafta yer alan başka bir canlıya zarar vermeden fareleri etkisiz hale dönüştürmektedir.

İlaçlaması En Çok Yapılan Fare Türleri;

İlaçlaması en çok yapılan fare türleri ile hayatınızda bir kez dahi olsa karşılaşma ihtimaliniz yüksektir. Hayatınızı kabusa çevirme ihtimali yüksek olan farelerin isimleri;

 • Fındık faresi
 • Lağım faresi
 • Çatı faresi
 • Tarla faresi
 • Pamuk faresi
 • Kör fare

Başlıklarında verilebilir. Kağıthane’de fare ilaçlama uygulamalarımız daima başarıyla sonuçlanarak müşterilerimizin yüzünü güldürmektedir. Uzman ilaçlama ekiplerimiz farelerin bulunduğu alanları dezenfekte ederek olası mikroları ve bakterileri ortamdan arındırmaktadır. Farenin zararları, insanların yaşam kalitesini düşürmektedir. Bu gibi zararlı haşere ve kemirgenlerden yaşam alanlarınızı korumak ve daima uzak tutmak için ilaçlama servislerimize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*