Fare İlaçlama Şirketleri

Fare ilaçlama şirketleri, vatandaşların en fazla şikayetçi olduğu haşereye karşı son teknolojiye uygun geliştirdiği ilaçlama teknikleri ile kalıcı çözümler üreten firmalardır. Fare ilaçlama aşamasında en önemli aşamayı oluşturan firma güvenirliğini anlamak için sizlere önereceğimiz unsurlara dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Fareler diğer haşerelere oranla çok daha tehlikeli ve saldırgan bir yapıya sahip olduğu için onlardan doğal yollar ile kurtulmak yerine profesyonel bir ekipten destek almanız çok daha akılcıl olacaktır. Fare ilaçlama şirketleri ile çalışmadan önce;

 • Firmalar ile ilgili detaylı bir araştırma yapmanız gerekir. Sektörde işini sıradan bir şekilde yapan firmaların varlığı bu durum için gereklidir.
 • Şirketin sizlere %100 Garantili Hizmet sözünü verebilmesi işindeki profesyonelliği gösterir.
 • İlaçlamaya gelen personellerin fare ilaçlama konusunda gerekli belgelere sahip olması ve eğitimden geçmesi şarttır.
 • Fare istasyonları tekniğini kullanmayan ve soruna amatör yollar ile sonuç üretmeye çalışan firmalardan kesinlikle uzak durmalısınız.
 • İlaçlamaya gelen ilaçlama personelinin maske, tulum ve eldiven gibi malzemeleri eksiksiz bir şekilde kullanması işine olan saygısını gösterir.

Fare ilaçlama şirketleri arasında yılların tecrübe ve birikimi ile hizmet veren firmamızda “Önce İnsan Sağlığı” şiarı ile hareket edilmektedir. İstanbul, İzmir ve Kocaeli ilçelerine kesintisiz hizmet sunan şirketimiz bir telefon uzağınızda yer bekliyor.

Fare İle Mücadele

Fare ile mücadele için eskide kalmış fare kapanları ve terlikle kovalama yöntemlerini bir kenara bırakın. Kıvrak bir zekaya ve vücuda sahip olan fareleri yakalamak çok güçtür. Kafalarının geçtiği her yerden vücutlarını kolaylıkla geçirebilen fareler küçücük bir deliğe bile saklanabilirler. Kemirici özelliğe sahip olan bu haşere dolaştığı yerden taşıdığı bütün mikropları yiyeceklerimize bulaştırır. Yaşadığı yerler genellikle kanalizasyon, bataklı ve pis yerler olduğu için tam bir mikrop taşıyıcı özellik taşımaktadır. Böylesine tehlikeli bir haşereden kurtulmak için firmamıza başvurduğunuzda;

 • Fare istasyonları içlerine fare zehri ve sahici yem koyularak, ilaçlama alanına eşit mesafelerde dizilir.
 • Farenin zehri yemesinin ardın içmesi ile ölmesini sağlayacak bir kap su istasyonun kenarına koyulur.
 • Zehri yiyen fare su ile temas ettiği an ölür.
 • Farenin suya gitmemesi durumunda ise birkaç saat içinde ölümü gerçekleşir.
 • Yapılan genel temizliğin ardından gündelik yaşama geri dönülür ve haşerelerden kurtulmuş olursunuz.

Fare ilaçlama uygulaması için randevu almak ve uzman ekibimiz ile irtibata geçmek için irtibat numaralarımızdan bizleri arayabilir, uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Fare İlaçlama Fiyatları

Fare ilaçlama fiyatları şirketimizde hesaplanırken 3 ana unsur fiyatın belirlenmesinde etkili olur. Farenin türüne ve bulunduğu alana göre değişkenlik gösteren fare ilaçlama fiyatları genelde bütün herkesin ödeyebileceği maliyetlerden oluşur. Firmamızı fare ilaçlama ile ilgili aradığınızda personelimizin soracağı 2 soruya vereceğiniz yanıt ücretin belirlenmesinde etkin rol oynar. Bunlar;

 1. İlaçlama yapacağımız farenin türü nedir ve sayısı kaçtır?
 2. Uygulama yapılacak alanın metrekare cinsinden büyüklüğü ne kadardır?

Yanıtlarınız ile belirlenen fare ilacı miktarının ardından ortaya çıkan fare ilaçlama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve indirimlerimizden yararlanmak için iletişim numaralarımızdan 7/24 bizleri arayabilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*