Fare İlaçlama Nasıl Yapılır?

Fare ilaçlama nasıl yapılır? Hayatında fareler ile karşılaşmış kişilerin profesyonel tedbir almak üzere olduğu zamanda akıllarına gelen ilk sorudur. Fare ilaçlama işleminin maliyetli bir iş olduğunu düşünerek kendi yöntemlerine başvuran ve soluğu yine fare ilaçlama şirketleri telefonlarında alan kişilerin en doğru adresi Kağıthane Böcek İlaçlama firmasıdır. Fare ve diğer kemirgen haşereler ile mücadele eden firmamızda ilaçlama yapılırken titiz bir çalışma yürütülür. İnsan sağlığına hiçbir riski olmayan fare ilaçlama işlemi, kansız ve modern fare istasyonları tekniği ile yapılmaktadır. Fare ilaçlama nasıl yapılır? sorusundan hareket ile verdiğimiz mücadeleyi sıralamak gerekirse;

  • Fare ilaçlama firmamızda geride kalmış fare kapanı gibi ilkel bir metot ile değil fare istasyonları ile yapılır.
  • Açıktaki yiyecek, içecek ve eşyalar alandan kaldırılıp boşaltıldıktan sonra fare istasyonları eşit bir şekilde yerleştirilir.
  • Fareyi yanıltmak için istasyona sahici ve zehirli yem koyulur. Bekleyişin ardından fare zehirli yemi yer.
  • Su ile temas ettiği an ölecek farenin suya ulaşmaması durumunda birkaç saat içinde ölerek istasyona koyulur.
  • İstasyonların alandan kaldırılmasının ardından alan 2 saatten az olmayacak şekilde havalandırılır.
  • Farenin yaşadığınız yere bıraktığı dışkı, salya ve ilaç kalıntıları temizlendikten sonra bu haşereden tamamen kurtulmuş olursunuz.

Fare ilaçlama nasıl yapılır? ve aklınıza takılan bütün sorular için firmamız ile iletişime geçebilir, uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Fare İstasyonları Ne İşe Yarar?

Fare istasyonları yukarıda saymış olduğumuz gibi fareleri yok ederken, hijyenik ve modern bir uygulama imkanı sunar. Fare kapanında kurmuş olduğunuz tuzağa farenin gelip basması ile çıkan “tak” sesinde ortaya çıkan görüntü unutamayacağınız kötü bir hatıra olarak kalacaktır. Kanlı ve psikolojik bunalım yaşamanıza neden olan eski yöntemlerden biri de terlik ve sopalarla fare yakalamaya çalışmaktır. Oldukça hızlı koşan ve kafasının geçtiği her yerden vücudunu geçiren bu haşereye karşı seçmiş olduğunuz kalkan onun vakit kazanarak daha çok çoğalmasından başka bir ile yaramamaktadır. Peki, fare istasyonları ne işe yarar? Bütün bu geleneksel yöntemlerin aksine fare istasyonları gibi hijyenik ve kısa süreli çözüm üreten yeni yöntemimiz ile fareleri sonsuza kadar hayatınızdan çıkarabilir, sağlıklı bir ortamda yaşamanın rahatlığına kavuşabilirsiniz.

Fare İlaçlama Şirketleri

Fare ilaçlama şirketleri sadece kemirgen bir tür olan fareler ile değil bütün haşerelere karşı çözüm üretmelidir. Haşere ve kemirgenler üzerinde kalıcı ve %100 sonuç garantili hizmet sunan firmamız fare ilaçlama şirketleri içinde güvenirliği en yüksek firmadır. Fare, hamam böceği, pire, akrep, kalorifer böceği, karınca, deri böceği, kulağakaçan ve diğer tüm haşerelerden kurtulmak için iletişim numaralarımızdan bizleri aramanız yeterlidir.

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*