Fare İlaçlama Fiyatları

Fare ilaçlama fiyatları ne kadardır? Diyerek bizleri arayan müşterilerimize bazı sorular yönlendiriyoruz. Vermiş oldukları yanıtlar doğrultusunda personellerimiz çalışmalarına başlıyor ve ücretlendirmenin ilk ayağı tamamlanıyor. Fare ilaçlama aşamalar şeklinde ilerleyen bir süreci kapsar. Müşterinin bizimle iletişime geçtiği andan itibaren başlayan bu süreç farenin yok edilmesi ile son bulur. Ancak kaliteli personeller tarafından yürütülerek yapılabilecek bu uygulamada işinin ehli ekiplere başvurmanızda fayda var. Tam aksi durumda sıradan firmalar farelerin yok edilmesinde yetersiz kalabilir ve ekonomik kayıp yaşamanıza neden olabilir. Başta da belirttiğimiz gibi fare ilaçlama fiyatlarının oluşturulmasında bazı soruların yanıtı önemlidir. İşte o sorular…

  • Karşılaştığınız farenin sayısı kaçtır ve türü nedir?
  • Bulunduğunuz yerin alan ölçümü metrekare cinsinden ne kadardır?

Sormuş olduğumuz sorulara verilen yanıtın ardından belirlenen fare ilaçlama fiyatları dönemsel olarak uyguladığımız indirim kampanyaları ile siz değerli halkımızın hizmetine sunulmaktadır.

fare-ilaclama-fiyatlari-1

En Etkili Fare İlaçları

Fare ilaçlarının etki gücü satın alınan yere göre değişkenlik gösterir. Fare zehri adı altında kemirgenlerin yok edilmesinde etki etmeyen ve insanların sağlığını tehdit eden karışımlardan kesinlikle uzak durmalısınız. Bunun yanında özellikle internette sıkça paylaşılan bitkisel fare ilaçları sorunun çözümünde asla yeterli olmayan sıradan karışımlardır. Fare kapanı ya da yapışkanı gibi çağın dışında kalmış metotlardan sonuç almak ise çok uzak bir ihtimal olarak görülmektedir. Peki, farelerden kurtulmanın yolu nedir? Diye sorduğunuzu duyar gibi oluyoruz. İşte farelerden kurtulmanın adımları…

  • Farelerin yok edilmesinde etkili olan ilk unsur Sağlık Bakanlığından onaylı fare ilaçlarıdır.
  • Fare ilaçlarının etki etmesi için iyi bir düzeneğe sahip olunması gerekir.
  • Fare istasyonları tekniği bu düzeneğin en iyisidir.
  • Fare istasyonu, fare zehri ve bir kap su ile kemirgen bir yapıya sahip olan fareden kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Ziraat mühendislerinin üzerinde yapmış olduğu çalışmalar ile oluşturulmuş fare ilaçları %100 sonuç vermede oldukça etkilidir. Bu hizmetten faydalanmak içinse yapacağınız tek şey telefonlarımıza çağrı bırakmaktır.

Fareler Hayatınızı Kabusa Çevirmesin!

Farelerin varlığı bile insanların tedirgin olmasına yeterli olacak bir durumdur. Yiyeceklere ve eşyalarımıza saldıran farelerin yılda 10 ile 12 yavru dünyaya getirdikleri bilinmektedir. Bulunduğunuz yere gelen farenin yumurtlama dönemine denk gelip gelmediğini bilemezsiniz. Bu nedenle gördüğünüz yerde alanı karantina altına alarak boşaltmalı ve fare ilaçlama operasyonu için randevu talep etmelisiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*