Eyüp Böcek İlaçlama

Eyüp böcek ilaçlama firmaları, haşere ve fare türlerinden en kısa sürede kurtulmanız için profesyonel destek sağlamaktadır. İstanbul Eyüp böcek ilaçlama servisimiz, Eyüp ilçesinde her bölgeye hizmet sağlamaktadır. Eyüp İstanbul’un en eski yerleşim yeri olmakla beraber kalabalık bir nüfusa sahiptir. Hal böyle olunca kalabalığı ve sıcak havayı seven haşerelerin de uğrak noktası oluyor. Haşere ile mücadele etmede yıllar boyu bir çalışma yürüten firmamızda profesyonel böcek ilaçlama operasyonları büyük bir titizlik ile yürütülür.

Kapalı Ve Açık Tüm Alanlara Hizmet Sağlıyoruz!

Ev, ofis, apartman, işyeri, sağlık ocağı, okul, bahçe, park, tarla gibi açık ve kapalı birçok alanda böcek ve fare yuvalarıyla karşılaşmak mümkündür. Bu gibi alanların böcek ilaçlama uygulamaları en kısa zamanda uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir. Firmamızda;

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Tekniği ile bütün haşere ve kemirgenler kontrol altına alınmaktadır. Haşereler hızla üreyerek bulunduğu alanı istila edebilirler. Hamam böceği, pire, kene, bit gibi haşereler yumurta bırakarak hızla çoğalan böceklerdir. Yanlış uygulama ve kalitesiz böcek ilaçları böceklerin çoğalmasına neden olacaktır. Eyüp böcek ilaçlama ekiplerimiz bu gibi durumlara karşı daima yanınızdadır. Sağlık Bakanlığı onaylı şubelerimiz, gün boyu hizmet sunmaktadır.

Haşereler Neden Tehlikelidir?

Haşereler neden tehlikelidir sorusuna yanıt bulacağınız en doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Haşereler özellikleri ve taşıdıkları virüsler ile insanlara zarar verir. Bu zararları bir araya getirmek gerekirse;

  • Haşereler mikrop ve virüs taşıyıcı canlılardır. Özellikle kan emici böcekler hasta canlıdan aldığı virüsü sağlıklı canlıya enjekte eder.
  • Bu gibi durumlar karşısında insanlar sağlık sorunları yaşar. Veba, humma, sıtma, verem, tifüs, cilt hastalıkları, dizanteri gibi başlıca hastalıklara haşereler neden olabilir.
  • Fare ve böcekler etrafında bulunan eşyalara zarar vererek maddi kayıplara da neden olurlar. Örneğin fare, dişlerini törpülemek için etrafında bulduğu eşyaları kemirerek kullanılmaz hale dönüştürür.

Böcek ilaçlama Eyüp hizmetimiz ekonomik böcek ilaçlama fiyatları ile bütçenizi ve sağlığınızı korumaktır. Haşere ile mücadele bizim işimiz! Böceklerden kurtulmak için ilaçlama ekiplerimize 7 gün 24 saat ulaşarak bilgi ve randevu alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*