Böcek İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Böcek ilaçlaması nasıl yapılır? Böcek ilaçlama uygulamasının belirli aşamaları vardır. Hazırlık, ilaçlama ve ilaçlama sonrasında yapılan bütün işler ilaçlamayı kapsar. İşini profesyonel bir şekilde yapan firmalar ile çalıştığınız sürece böcek ilaçlaması oldukça kolay ve haşerelerden kurtulmada kesin sonuç veren yöntemdir. Evlerde, iş yerinde ve dışarıda kısacası yaşamın bütün alanlarında karşımıza çıkan böcekler ile mücadele için firmamızda gerçekleştirilen böcek ilaçlama uygulamasının aşamalarını şu şekilde sıralayabiliriz;

 • İlk aşamada ilaçlama için ortam hazır hale getirilir. Pencere, kapı ve lavaboların gider boruları sıkı bir şekilde kapatılarak böceklerin kaçması engellenir.
 • Eğer açıkta eşya ve yiyecek varsa derhal kaldırılır ya da iyi bir şekilde muhafaza edilir.
 • Kokulu ilaçlama uygulamalarında astım hastası olan ve bünyeleri zayıf olan çocuklar alana sokulmaz.
 • Mutfak eşyaları dolaplara kaldırılır ve işlem bittikten sonra iyi bir şekilde yıkanmadan asla kullanılmaz.
 • Haşerenin çeşidine ve bulunduğu alana göre belirlenen böcek ilaçlama yöntemleri sağlık Bakanlığından onaylı böcek ilaçları ile uygulanır.
 • Uygulama bittikten en az 2 saat içine ortam iyi bir şekilde havalandırılarak ilacın etkisinden arındırılır.
 • Genel temizliğin ardından haşeresiz eski yaşantınıza geri dönebilirsiniz.

Böcek ilaçlama uygulamasında %100 kesin sonuç veren Kağıthane Böcek İlaçlama firmamız İstanbul, İzmir ve Kocaeli illerine 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Böcek İlaçlama Yöntemleri

Böcek ilaçlama yöntemleri haşerenin türüne ve bulunduğu alana göre değişkenlik gösteren bir uygulamadır. Hepsi kesin sonuç veren ve haşerelerden arınmada etkili olan bu yöntemler farklı özelliklere sahiptir. Açık alanlarda uygulanan sıvı ilaçlama sinek, pire ve arı gibi haşereleri yok ederken, kapalı alanlarda uygulanan jel ilaçlama; hamam böceği, karafatma ve kalorifer böceğinde etkilidir. Haşerenin yoğunluğuna göre belirlenen kokulu ilaçlamanın yanı sıra az sayıdaki haşerelere uygulanan kokusuz ilaçlama yöntemi haşereleri kökünden kazımaktadır. Şirketimizde uygulanan böcek ilaçlama yöntemleri başlıklar halinde toplanacak olursa;

 • Sıvı İlaçlama
 • Jel İlaçlama
 • Kokulu İlaçlama
 • Kokusuz İlaçlama
 • Fare İstasyonları

Hamam böceği ilaçlama, pire ilaçlama, akrep ilaçlama uygulamalarının tümünde kullandığımız böcek ilaçlama yöntemlerimiz son teknolojiye uygun olarak geliştirilmiştir. Sizin de başınız haşereler ile dertte ise firmamıza her daim ulaşabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek ilaçlama fiyatları firmamızı arayan müşterilerimizin belki de en fazla merak ettiği konulardan biridir. Haksız sayılmazlar. Başları haşereler ile dertte olan kişiler yüksek bir meblağ ödeyeceğim korkusu ile çoğu zaman kendi yöntemlerine başvuruyorlar. Sonuç elbette hüsran ile sonlanıyor. Bu bağlamda böcek ilaçlama şirketleri arasında en güvenilir firma olma özelliği taşıyan şirketimizde oluşturulan ücretler oldukça ekonomik ve bütün vatandaşların ödeyebileceği orandadır. Böcek ilaçlama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak ve haşerelerden kurtulmak için vakit kaybetmeden bizleri arayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*