Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama konusunda internette karşılaştığınız ya da çevrenizde duyduğunuz her şeyi unurun ve yazımıza odaklanın… Salgın hastalıkların yayılmasına neden olan böceklerin yaşam alanlarımızda bulunması durumunda, çeşitli sorunlarla karşılaşmamız mümkündür. Böcek ilaçlama, böceklerin neden olduğu sorunları ortadan kaldırmak ve en aza indirmek için yapılan bir işlemdir. Fakat dikkat edilmesi gereken unsurları harfiyen yerine getirmek koşulu ile. Çünkü özel şirketlerin böcek ilaçlama sektöründe yer aldığı günden bu yana sayısını arttırdığı bir gerçek. Ve açılan bu şirketlerin içinde maalesef tek amacı para kazanmak olan ve kurumsallıktan uzak olan firmaların sayısı bir hayli yüksek… Sektörde yaşanan bütün olayların bilincinde olan firmamız kaliteli bir hizmet anlayışla böcek ile mücadele girişimlerini sürdürmektedir. Bizlere günün her saati ulaşmanız mümkündür.

Kaliteli Hizmet Almanın Önemi

Profesyonel böcek ilaçlama firmaları ile görüşüp hizmet almak, sağlığınız için çok önemlidir. Haşere ile mücadele ederken yapılacak olan yanlış bir uygulama, kronik solunum yolu hastalıkların başlamasına neden olabilir. Amatörce yapılan işlemler, böceklerin üzerinde etki sağlamaz. Haşere kontrolü doğru şekilde gerçekleştirebilmek için haşere türlerini bilmek ve yuvalarını tespit edebilmek gerekmektedir. Profesyonelce hizmet veren kişiler, haşere türlerine özgü ilaçlar ve tekniklerle işlem yapmaktadır. Şirketimiz sıvı, katı, kokusuz, jel ve kokulu ilaçları haşere türlerine özel farklı tekniklerle uygulamaktadır. İl Sağlık Müdürlüğü’nün öngördüğü özel eğitimleri alan personellerimiz, bilinçli olarak işlem yapmaktadır. Firmamızda uygulanan;

  • Sıvı İlaçlama Yöntemi
  • Jel İlaçlama Yöntemi
  • Kokulu İlaçlama Yöntemi
  • Kokusuz İlaçlama Yöntemi
  • Fare İstasyonları Yöntemi

Sayesinde tüm haşere ve kemirgenler kontrol altına alınmaktadır. Unutulmamalıdır ki amatörce işlem yapan kişiler, kalitesiz ilaçlarla işlem yapar. Özellikle astım, bronşit hastalarının, yaşlıların ve çocukların bulunduğu evlerde yapılan kötü ilaçlama ciddi sağlık sorunlarına neden olabilmektedir. Çocukların gelişimlerini, kanserojen madde içeren bu ilaçlar yavaşlatmaktadır.

Şirketimiz Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla, yılın her döneminde böcek ilaçlama hizmeti vermektedir.

Etkili İlaçlarla İlaçladığımız Böcek Türleri

Kalorifer böceği, tahtakurdu, pire, güve, kulağakaçan böceği, kakalak, lağım faresi, akrep, salyangoz, yılan, uyuz böceği, bit, akar, ev faresi, çekirge, çıyan, gümüş böceği, teşbih böceği, tatarcık, sivrisinek, sinek, mite, karınca, hamam böceği, halı böceği, eşek arısı, mayt, kene, kertenkele, tahtakurusu, kırkayak, yaban arısı, örümcek.

Yılın Hangi Döneminde Haşere ile Mücadele Edilir?

Yılın hangi döneminde haşere ile mücadele edilir? Şirketimiz yılın her döneminde haşere ile mücadele etmektedir. Bazı haşere türleri, yılın her döneminde üremektedir. Ancak çoğu haşere türü, ilkbahar döneminde üremektedir. Yaz aylarında üremesini tamamlayan haşereler, sıcak mevsimlerde insanlara sorun yaratmaktadır. Yılın her dönemi böceklerden kurtulmak için şirketimizden hizmet talep edebilirsiniz. Ekonomik hizmetlerimizden günün her saati yararlanabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*