Böcek İlaçlama Yöntemleri

Böcek ilaçlama yöntemleri böcek ilaçlama şirketlerinin uzun yıllar üzerinde yapmış oldukları çalışmalar ile son halini almış, haşerelerden kurtulmada için uygulanan profesyonel uygulamalardır. Haşerenin türüne ve bulunduğu alana göre değişen böcek ilaçlama yöntemleri her geçen gün sayısını arttırarak tüketicilere yeni fırsatlar sunmaktadır. Kalabalık yerlerin başlıca sorunu olan haşerelerin yok edilmesinde kullanılan kokusuz ilaçlama yöntemi gündelik yaşamın durmasına engel olmadan sonuç vermesi ile birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Haşerelerin arasında yer alan ve sıkça karşılaştığımız farelerden kurtulmak için kullanılan fare istasyonları tekniği kansız ve modern ilaçlama yönteminin en güzel örneğidir. Açık ve kapalı alanlarda değişkenlik gösteren jel ilaçlama ve sıvı ilaçlama yöntemlerimiz haşerelere %100 kalıcı çözüm vermektedir. Şirketimizde kullanılan böcek ilaçlama yöntemlerini başlıklar altında sıralayacak olursak;

  • Jel İlaçlama
  • Sıvı İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

7/24 kesintisiz hizmet anlayışı ile sektörde lider koltuğunu kimseye kaptırmayan Kağıthane Böcek İlaçlama firmamız uzman kadrosu ve güler yüzlü ekibi ile her daim hizmetinizdedir. Karşılaştığınız haşerenin türü ne olursa olsun bizleri arayabilir, kısa sürede sonuç alabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Uygulamasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Böcek ilaçlama uygulamasında dikkat edilmesi gerekenler insan sağlığını tehdit edecek bütün risklerin önlenmesinde hayati önem taşır. Profesyonel firmaların önem verdiği böcek ilaçlama uygulaması sırasındaki tedbirleri harfiyen yerine getirmek sizleri haşerelerin bütün zararlarından korumaktadır. Peki, böcek ilaçlama uygulamasında dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

  • Böcek ilaçlama öncesinde eşyaların kaldırılması ve alanın boşaltılması önemlidir.
  • Çocuklar, alerjik reaksiyona ait hastalar ve yaşlılar alandan uzaklaştırılır.
  • Sağlık Bakanlığından onaylı böcek ilaçları alana dikkatli bir şekilde yayılır.
  • İlacın etkisini gösterip haşereleri yok etmesinden sonra alan uzun bir süre havalandırılır.
  • Dışkılarını etrafa bulaştıran haşerelerin tüm kalıntıları iyi bir şekilde temizlenmeden eski yaşantınıza geri dönmemelisiniz.

Haşerenin türü fark etmeksizin modern ilaçlama yöntemleri ile kısa sürede olumlu sonuç veren firmamız ilaçlama konusunda eğitimli kadrosu ve titiz hizmet anlayışı ile bir telefon uzağınızdadır.

Böcek İlaçlama Şirketleri

Böcek ilaçlama şirketleri haşereler ile modern tekniklerle kurtulmayı sağlar. Profesyonel bir şirketin desteği ile kısa sürede kurtulacağınız haşere sorunu için günün her saati ulaşabileceğiniz firmamız her daim hizmetinizdedir. Sağlık Bakanlığından onaylı böcek ilaçları ve kaliteli ekipmanlarımız ile haşereleri kökünden kazıyan firmamızla 7 gün 24 saat iletişim kurabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*