Böcek İlaçlama Şirketleri

Böcek ilaçlama şirketleri arasında % 100 müşteri memnuniyetine sahip tek lider firmayız. İnsanların bulunduğu alanların hemen hemen hepsinde yuva kurabilen böcekler, çeşitli hastalıkların yayılmasını sağlamaktadırlar. Profesyonel böcek ilaçlama şirketleri, bu hastalıkların yayılmasına karşı gerekli önlemleri almaktadırlar. Şirketimiz çok uzun süredir Kağıthane ilçesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Uzmanlarımızla, böceklerin yuva yapabileceği alanlarda kapsamlı olarak haşere kontrol hizmetleri vermektedir. Firmamız, İstanbul ilaçlama şirketleri arasında profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Haşerelerin Yuvalarını Kurdukları Alanlar

Haşerelerin yuvalarını kurdukları alanların tespiti için ilaçlama şirketimize danışabilirsiniz. Buldukları nemli ve rutubetli alanların tümünde yuva yapabilen böcekler, açık ve kapalı alanlarda karşımıza çıkabilirler. Böceklerin doğal yaşam alanları, bitki örtülerinin bulunduğu alanlardır. Bitkilerle ve çiçeklerle beslenen böcekler, toprak, kaya ve taşların altında, bina diplerinde yuva yapabilirler. Ancak aç kaldıklarında, insanların yaşamlarını sürdürdükleri alanlara girerek, besin ararlar. Besin bulmaları durumunda, yuvalarını kapalı mekanlara kurarak, yumurtalarını bırakırlar. Böcekler insanların yaşadıkları alanlarda, kendilerine kolaylıkla besin bulabilirler. Kapalı mekanların tuvalet, banyo, mutfak, kömürlük, depo, parke aralıkları, duvar çatlakları ve kuytu köşe alanları ideal yaşam alanlarıdır.

Böcekler Yaşam Alanlarımıza Nasıl Girer?

 • Açıkta bırakılan cam, pencere ve kapılardan
 • Tuvaletlerden
 • Tuvalet, kalorifer ve su borularının içerisinden
 • Dışarıdan satın alınan herhangi bir eşya üzerinden
 • Evde beslenen hayvanlar aracılığı ile yaşam alanlarımıza girebilirler.
 • Profesyonel böcek ilaçlama şirketleri, bu alanlarda kaliteli ekipmanlarla kapsamlı olarak işlem yapmaktadır.

Yaşam Alanlarımızda Bulunan Zararlı Canlılar

Yaşam alanlarımızda birçok haşere bulunabilir. Bazılarının sadece kırsal kesimlerde karşımıza çıkabilecğei düşüncesi ise çok yanlıştır. Çünkü haşereler mekan farkı olmadan her yerde türlerini çoğaltabilirler. Örneğin;

 • Yılan haşeresi sadece kırsal alanlarda değil metropollerde de karşımıza çıkabilmektedir. Akrep, çekirge, çıyan ve lağım faresi de yine büyük şehirlerde karşımıza çıkabilme ihtimali yüksek haşerelerdir.
 • Kulağakaçan haşeresinin saldırısına uğrayan kişilerin hastane kayıtlarına baktığımızda bütün şehirlerde görülebildiğine şahit oluyoruz.
 • Uçuşan sinek ve türevleri ( sivrisinek, karasinek) haşeresinin yanı sıra arı ( yaban arısı, eşek arısı) kırsal alanlardan yoğunluk göstermesinin yanı sıra şehirlerde yaşayan kişilerin de baş belasıdır.
 • Kemirgen gruplar arasında yer alan fare haşeresi için tüm türleri ile mücadele veren firmamızda; çatı faresi, fındık faresi ve pamuk faresine yönelik etkili fare ilaçları kullanılmaktadır.
 • Doğada bulunan kertenkele, çekirge, salyangoz, tatarcık haşerelerinde kullandığımız sıvı ve jel ilaçlama yöntemleri kısa sürede sonuç almamızda en büyük yardımcımızdır.

Kağıthane böcek ilaçlama servislerimiz, uygulamasını yalnızca Sağlık Bakanlığı izni almış ilaçlarla yapmaktadır. Hizmetlerimiz, birçok alanda 7/24 devam etmektedir. Haşere ilaçlama konusunda Avcılar Böcek ilaçlama şirketinin sağladığı profesyonel böcek ilaçlama hizmetlerinde de yararlanabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*