Beşiktaş böcek ilaçlama

Yaşam alanlarımız içinde evcil hayvvanlarımız dışında herhangi bir canlı çeşidi ile karşılaştığımızda hem kendi sağlığımız hem de kişisel alanlarımızın güvenliği için endişeleniriz. İlaçlama; ev, iş yeri, okul, otel, fabrika, hastane gibi kapalı alanların yanı sıra; park, bahçe, tarla gibi açık alanlarda da uygulanabilen belli bir fare veya böcek çeşidine karşı ortamın dezenfekte edilme işlemidir. Bu uygulama sonucunda şikayetçi olunan alanda uzun bir süre herhangi fare veya böcek türü görülmez.

Beşiktaş böcek ilaçlama servisi olarak yaşam alanlarınıza sızan tüm fare ve böcek çeşitlerine karşı mücadele vermekteyiz. Bunlar; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, ev ve çatı faresi, lağım faresi ve tarla faresidir. Bu canlılar ile karşılaştığınızda kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmadan profesyonel ilaçlama firmalarından fare veya böcek ilaçlama hizmeti almalısınız.

Beşiktaş böcek ilaçlama  firması olarak fare ve böcek türleri üzerine en çok şikayet aldığımız bölgeler şunlardır; Abbasağa, Akat, Arnavutköy, Balmumcu, Bebek, Cihannuma, Dikilitaş, Etiler, Gayrettepe, Konaklar, Kuruçeşme, Kültür, Levazım, Levent, Mecidiye, Muradiye, Nispetiye,  Ortaköy, Sinanpaşa, Türkali, Ulus, Vişnezade ve Yıldız mahalleleridir.

Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınız içinde herhangi bir haşere çeşidi sorunu yaşıyorsanız, Beşiktaş böcek ilaçlama servisini arayarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde ekonomik ve standart fiyattadır.

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*