Arnavutköy böcek ilaçlama

Arnavutköy böcek ilaçlama servisi olarak, günümüz modern teknolojileri ile insan ve hayvan sağlığına karşı zararsız ilaçlama uygulamaları sunmaktayız. Böcek ilaçlama uygulamalarımız neticesinde şikayetçi olunan alanda uzun bir süre böcek veya fare türüne rastlanılmaz.

İlaçlama firması seçilirken dikkat edikmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunların arasından en önemlisi firmanın tüm ruhsatlara sahip olması gerektiğidir. Arnavutköy böcek ilaçlama servisi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar ise TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır. Uzman ilaçlama ekibinin şikayetçi olunan alana gelip, böceğin veya farenin ilaca karşı olan direncini ve alan büyüklüğünü tespit etmesinin ardından ilaçlama uygulamasına geçilir.

Kişisel veya toplumsal yaşam alanlarınıza girdiğinde hızlı bir şekilde üreyerek, istila haline dönüşen böcek ve fare türleri başlıca şunlardır; Hamam böceği, bit, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, pire, kene, tahtakurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, ev ve çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi ve tarla faresidir.

Arnavutköy bölgesinde böcek ve fare türü olarak en çok şikayet aldığımız bölgeler; Boyalık, Çilingir, Deliklikaya, Dursunköy, Durusu, Fatih, Hacımaşlı, Hadımköy, Haraççı, Hastane, Hicret, İmrahor, Adnan Menderes, Anadolu, Arnavutköy merkez, Mehmet Akif Ersoy, Mustafa Kemal Paşa, Terkos, Yassıören, Yavuz Selim, Yeniköy, Atatürk, Baklalı, Balaban,  Boğazköy İstiklal, Bolluca, İslambey, Karaburun, Karlıbayır, M. Fevzi Çakmak, Mavigöl, Nenehatun, Ömerli, Sazlıbosna, Taşoluk, Tayakadın, Yeşilbayır ve Yunus Emre mahalleleridir.

Sizde yaşam alanlarınız içinde herhangi bir böcek veya fare türü sorunu yaşıyorsanız, Arnavutköy böcek ilaçlama servisine ulaşarak, haftanın her günü ve saati faaliyetini sürdürmekte olan müşteri hizmetlerinden böcek ilaçlama uygulamaları hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. Böcek ilaçlama uygulamalarımız, İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde standart fiyatta olmakla birlikte, oldukça ekonomiktir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*