Akrep İlaçlama Nasıl Yapılır?

Akrep ilaçlama nasıl yapılır? Vahşi doğanın bir parçası olan akreplerin yaşam alanımıza girmesi büyük felaketlerin habercisi olur. Zehirli bir yapıya sahip olan akreplerin yaşam alanımıza girmesi ile birçok şey değişmiş olur. Her şeyin başında bu haşereyi yakınında hisseden kişinin bulunduğu yeri derhal terk etmesi ve ilaçlama şirketlerine haber vermesi gerekir. Zira akrep bireysel mücadelesi mümkün olmayan çok tehlikeli bir haşeredir. İnsanları, haşereleri hatta kendi türlerini sokarak ölmelerine neden olan akreplerden kurtulmak için dışarıdan satın aldığınız akrep ilaçları asla kesin sonuç vermeyecektir. Hayati risk taşıyan bu durumdan kurtulmanızı sağlayan firmamızda akrep ilaçlama yapılırken;

akrep-ilaclama-nasil-yapilir-1

  • Sıvı ilaçlama kullanılır. Akrepleri saklandıkları küçük deliklerde bile avlayan Sağlık Bakanlığından onaylı akrep ilacı sorunun çözümünde büyük bir etkiye sahiptir.
  • Alanda yaşayacak kişilerin ilaçlamadan etkilenmemesi için iyi bir ön hazırlık yapılır. Kapalı alanlarda ilaçtan etkilenen akreplerin kaçmaması için kapı ve pencereler sıkı bir şekilde kapatılır.
  • İlacın etkisi ile yok edilen akrepler personellerimiz tarafından alandan çıkarılır.
  • Akrebin alanda dolaşarak bırakmış olduğu salya, dışkı ve böcek ilaçlarının alandan çıkarılmasının ardından genel bir temizlik yapılır.
  • İyi bir şekilde havalandırılmış evinizde eski yaşantınıza geri dönebilirsiniz.

Akrep ilaçlama nasıl yapılır ve aklınıza takılan tüm sorular için firmamız ile 7 gün 24 saat iletişime geçebilir, ilaçlama randevusu talep edebilirsiniz.

Akrep Sokmasında Ne Yapılmalıdır?

Akrep sokmasında ne yapılmalıdır? Akrepler zehirlerini insanlara sokarak akıtırlar. Hayati risk taşıyan bu durumda alacağınız tedbirler çok önemlidir. Yanlış atılan bir adım geri dönülmez bir hataya sebep olabilir. Bu nedenle akrep sokması durumunda sizlere belirteceğimiz adımlar risk taşıyan bu durumdan sağlıklı bir şekilde kurtulmanızı sağlayacaktır. Akrep sokması halinde yapacağınız ilk yardımın aşamalarını şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Akrebin soktuğu kişinin zehri bütün vücuduna yayılmasını engellemek için hareketsiz durması çok önemlidir.
  • Panik halinde olmak ve çırpınmaya çalışmak akrebin amacına ulaşmasına hizmet eder.
  • Kişi sabit bir yerde durarak sokulan yerde buz tedavisi uygulanır. İlk 15 dakika devam eden bu tedaviye soğuk su etkisi eklenir.
  • Zehrin sabit bir yerde durması sağlandıktan sonra en yakın Sağlık Kuruluşuna müracaat edilir.
  • Hekimlerin kontrolü altına alınan kişinin tedaviye alınması ile zehir etkisiz hale getirilir.

Akrebin yayılma alanı bulduğu bir yerde yaşıyorsanız yaşadığınız yerde düzenli periyotlar ile akrep ilaçlama yaptırmalısınız. Haşerelerin çoğalma alanı bulduğu bu yerlerde yapılan ilaçlama yaşamınızı huzur içinde geçirmenize yardımcı olacaktır.

7/24 Kesintisiz, Kaliteli ve Ekonomik Hizmet Anlayışı

Günün 24 saati hizmet veren firmamızda çalışan bütün personellerimizin önceliği müşteri memnuniyetidir. Sektörde yer alan fiyatların altında, vatandaş ekonomisine uygun olan indirimleri ile tüm haşere ve kemirgenlere kalıcı çözüm sunan firmamız bir telefon uzağınızda bekliyor. Akrebin yanı sıra hamam böceği ilaçlama, pire ilaçlama ve fare ilaçlama uygulamalarına da yer verilen firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*