Akrep İlaçlama Fiyatları

Akrep ilaçlama fiyatları ile ilgili net bir rakam vermek doğru değildir. Adil bir ücretlendirme politikasına sahip olan Kağıthane Böcek İlaçlama firmamızda ücretten önce insan sağlığı gelir. Akreplerin insanları sokarak öldürebildiklerini hepimiz biliyoruz. Fakat doğru alınan ilk yardım müdahaleleri ile akrepleri etkisiz hale getirebilirsiniz. Akrepler yaşam alanınızı istila etmeden doğru önlemler ile onlarla mücadele edebilir ve akrep ilaçlama şirketleri tarafından yapılacak akrep ilaçlama uygulamasına başvurabilirsiniz. Akrep ile mücadele aşamasında olmazsa olmaz olan akrep ilaçlama yapılmadan önce personellerimiz keşif çalışmalarına başlar. Bu çalışmalarda;

  • Yakınlarınızda dolaşan akrebin çeşidi ve oranı
  • Karantina altına alınan yerin metrekare cinsinden büyüklüğü
  • Akrepleri yok etmek için kullanılacak akrep ilacı miktarı etkin olur.

Haşereler ile mücadelede sektörün iddialı ismi olan Kağıthane Böcek İlaçlama firmamız hizmet sahası geniş bir firmadır. İsmi ile bölgesel olduğu düşünülen şirketimiz İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin tüm mahalle ve semtlerine hizmet taşımaktadır.

Akrep Sokması Anında Ne Yapılmalıdır?

Akrep sokması anında ne yapılmalıdır? Akrepler zehirli haşere gruplarındandır. Sürüngen bir yapısı olan akrepler zehrini arkalarında taşır. Uzun kuyrukları ile avına yavaşça yaklaşan akrepler ani bir hareket ile avını ele geçirir. Akrep sokması sırasında duyulan acıyı bin iğnenin batması ile eşdeğer tutabiliriz. Talihsiz insanlar arasında yer alıyor ve akreplerin saldırısına uğrar iseniz akrep sokması durumunda yapacağınız şeyler sizlere yardımcı olacaktır. İşte o ilk yardım adımları…

akrep-ilaclama-fiyatlari-1

  • Akrep sokması elbette acı verici bir durumdur ama karşılaştığınız bu vakada ne kadar sakin olursanız o kadar iyi.
  • Acınızı unutmaya çalışın ve sakin olarak bir köşede sabit bir şekilde durun.
  • Soğuk su etkisi birçok yaralanmada olduğu gibi akrep sokmasında da etkilidir. Bu nedenle akrebin soktuğu yere büyük bir kalıp buz koyun. Buz acınızı da hafifletecektir.
  • Acısı dinen sokma yerine 15 dakikalık soğuk su etkisi ile tedaviye devam edin.
  • Yaptığınız bu müdahaleler zehrin vücudunuzda dolaşmasını engelleyecek ve hayati riske ortadan kaldıracaktır.
  • Buraya kadar sıralanan adımlar sizin yapacaklarınızdır. Bundan sonrası ise tamamen Sağlık ekiplerinin ve uzman hekimlerin işidir.
  • Ambulansı arayarak bulunduğunuz yere en yakın sağlık kuruluşuna giderek tedavi olmalısınız.

Yer verdiğimiz metotlar ile akreplerden geçici bir süreliğine kurtulmuş olursunuz. Fakat yapacağınız en doğru adım profesyonel akrep ilaçlama için ilgili firmamızdan randevu talep etmektir.

Kalite ve Uzmanlığın Tek Adresi

Kağıthane Böcek İlaçlama firmamız hizmete başladığı günden bu yana vatandaşları haşere sorunundan kurtarmak için profesyonel yollara başvurdu. Kalitesi, uzman ekibi ve titiz çalışmaları ile sizlere her daim hizmet sunan şirketimizde tüm böcek ilaçlama uygulamaları için ulaşabilirsiniz.

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*