Akar, Mayt, Mite İlaçlama

Akar, mayt ve mite ilaçlama aynı özelliklere sahip olan haşereler üzerinde yapılan uygulamaya verilen isimdir. Organizma türünden canlılar genellikle insanların olduğu yerlerde yaşayan, insan derilerinin döküntüleri ile beslenen ve çok hızlı çoğalan haşerelerdir. Eskiden ev tozu, ev akarı olarak da bilinen bu haşereler çoğunlukla solunum yolları hastalıklarının baş sebebidir. Bu haşereler insanlar tarafından genellikle zor fark edilir. Birebir insanlara saldırmasalar da bulaşıcı hastalıklara neden olan akarlar ile mücadele etmenin tek yolu profesyonel böcek ilaçlama operasyonuna başvurmaktır. Bu bağlamda kaliteli bir ekibe ve sayısız referansa sahip olan şirketimize günün her saati sizlerin hizmetindedir.

Akarların Özellikleri Nelerdir?

Akarlar özellikleri nelerdir? Sorusuna verdiğimiz yanıtlar nasıl bir haşere ile karşı karşıya kaldığınızı anlamanızda sizlere yardımcı olacaktır. Profesyonel böcek ilaçlama yöntemleri ile kontrol altına aldığımız akarların özelliklerine gelin hep beraber bakalım…

  • Gözle görünmeyen bu haşereler ancak mikroskopla görünebilirler.
  • Aynı yerde on binlerce bulunurlar ve dokunulduğu anda oldukça fazla sayıda elimize bulaşabilirler.
  • Yataklarımızda, masalarımızda, halılarda, kapı açma kollarında, kumandalarda, toplu taşıma araçlarında, bardaklarda, ortak yaşam alanlarında, yiyeceklerin üzerinde, dolap açma kapama kollarında bol miktarda bulunurlar.
  • Akar, mayt ve miteler kendileri gibi olan uyuz böcekleri ile aynı parazit virüslerini taşırlar. Bu nedenle de ikisi de hastalığa yol açarlar.
  • Bronşit, nefes darlığı, tıkanıklık gibi hastalıklarla bir takım deri hastalıkları, deri döküntüleri, kaşıntı gibi belirtilerin sebebi yine bu haşerelerdir.
  • Bakterilere karşı piyasada bulunan sabunlar, kremler ile kolay kolay temizlenmezler. Bu sebeple de mutlaka periyodik olarak ilaçlama yapılmalıdır.

Görüldüğü üzere insan yaşamına doğrudan ve dolaylı yollar ile zarar veren akarlar bir an evvel yok edilmesi gereken haşerelerdir. Sizin de başınız bu haşereler ile dertte ise böcek ilaçlama şirketleri arasında lider koltuğuna oturan firmamızı arayabilir, kurumsal destek talep edebilirsiniz.

Böcek İlaçlama Kağıthane

Kağıthane Böcek İlaçlama firmamız, akar, mayt, mite ilaçlama üzerinde sizlere en yetkin ilaçlama hizmetini en garantili korumayı en uygun fiyatlarda sunmakla birlikte, tüm haşereler üzerinde de en güçlü ilaçları ile mücadele etmektedir. Alanında en kurumsal firma olarak şirketimiz, uzun yıllardan beri siz değerli halkımızı tüm haşere şikayetlerinden kurtarmıştır. Firmamızın çağrı merkezleri her zaman açıktır. Ayrıca bizlere sadece çağrı merkezlerimizden değil, talep formlarımız üzerinden de ulaşabilirsiniz. Haşere ile mücadele yöntemlerinde firmamız en modern ve en yeni teknikleri ile sizlere en pratik çözümleri vermektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*